Nasze konie

 • EUREKA
  EUREKA Wlkp. ur. 1996 r.

  Zwana „Siwą”. To nasz najstarszy koń. Pracuje zarówno na lonży, na maneżu jak i w terenie. Z racji swojego wieku nie jest użytkowana do jazd sportowych. Posiada licencję turystycznego konia górskiego.

 • EQUIST
  EQUIST Arab, ur.1998 r.

  Koń hodowli Janów Podlaski po sportowej karierze. Jako koń „profesor” jest idealnym wierzchowcem dla osoby poznającej dopiero tajniki jeździectwa, jak i doświadczonej. Po karierze użytkowany był głownie jako koń rajdowy. Brał często udział w zawodach T.R.E.C. PTTK dzięki czemu cechuje go odwaga i opanowanie. Obecnie użytkowany jest do treningów skokowych oraz ujeżdżeniowych, wycieczek konnych oraz rajdów. Posiada Licencję Turystyczną.

 • INKA
  INKA SP, ur.

  Najwyższy koń w stajni oraz najbardziej wszechstronny pod względem użytkowym z dużych koni . Jest idealna do nauki jazdy zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Pracuje na lonży, bierze udział w rajdach i wycieczkach konnych. Sprawdzi się  też podczas treningów skokowych. Dotychczasowy rekord skoku to 135cm. Posiada Licencję Turystyczną.

 • LANA
  LANA SP, ur. 2009 r.

  Prywatny koń instruktora. Jest wychowankiem naszej stajni. Jest w stałym treningu ujeżdżeniowym oraz skokowym. Posiada Licencję Turystyczną.

 • PADWA
  PADWA Panda, młp, ur. 2012 r.

  Klacz bardzo ambitna, temperamentna, szybka i zwrotna. Trafiła do nas w wieku 2 lat. Dosiadają jej jeźdźcy z dłuższym stażem. Klacz w ciągłym treningu ujeżdżeniowym. Z racji swojej budowy może skakać jedynie niższe przeszkody.

 • KSIĄŻĘ
  KSIĄŻĘ Kuc, ur. 2009 r.

  Jest najmniejszym koniem w stajni. Dosiadają go nasi najmłodsi adepci jeździectwa. Cechuje go odwaga oraz niesamowite opanowanie. Ambitnie pracuje zarówno pod siodłem jak i w zaprzęgu.

 • KLARA
  KLARA Hucuł, ur. 2003 r.

  Klacz o żywiołowym temperamencie. Jest najbardziej wszechstronna z małych koni. Służy pomocą dla początkujących jeźdźców podczas jazdy na lonży, zadowoli również jeźdźców w trakcie treningu sportowego. Jak na hucuła przystało- lubi czasem przetestować umiejętności jeźdźca. Konik ten z pewnością nauczy pewności siebie i stanowczości.

 • BRYGIDA
  BRYGIDA Fiord ur. 2005 r.

  Klacz bardzo zrównoważona oraz cierpliwa. Jest mamą Brytana. Idealna do nauki jazdy, hipoterapii, odważna w terenie, chodzi w zaprzęgu.

 • BRYTAN
  BRYTAN Fiord, ur. 2008 r.

  Ma  spokojny, aczkolwiek zdecydowany charakter. To typ uparciucha. Jest koniem chwytającym za oko dzięki swojemu umaszczeniu. Pracuje pod siodłem oraz w zaprzęgu. Idealny do pracy na lonży oraz bezpiecznych wyjazdów w teren dla najmłodszych.

Wpisz słowo, którego szukasz i naciśnij Enter